Taras – modrzew syberyjski

Jesteś fanką/fanem naturalnego, długowiecznego drewna? Pamiętaj, że modrzew syberyjski charakteryzuje się naturalną odpornością na działanie pleśni, grzybów oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, dodatkowo jest twardzielem również jeżeli chodzi o wysoką wytrzymałość mechaniczną, co sprawia, że...

Więcej >

Pergola angielska

Chcesz urozmaicić swój ogród czymś absolutnie klasycznym, trwałym i estetycznym? Z odpowiedzią przychodzi Pergola angielska. Może służyć do puszczenia winorośli, kwiatów, poprowadzenia ścieżki czy jako świecący tunel w collabo z lampkami całorocznymi. Pamiętaj, że wielkość, długość,...

Więcej >

Drewniana elewacja modrzew.

Kochasz minimalizm, naturalne materiały, czy stylistykę Japandi? Jesteśmy w stanie wykonać stylowe i naturalne elewacje z drewna. Zainteresowany?

Więcej >

Wiata garażowa – dwu miejscowa

Nie chcesz odśnieżać swojego samochodu, czy nadmiernie myć samochodu? – z rozwiązaniem przychodzi wiata garażowa w rozmiarze XL. Pod wiatą bez problemu zmieścisz dwa samochody – pamiętajcie jednak, że wykonujemy dedykowane wiaty pod indywidualne potrzeby. Wiata...

Więcej >

Wiata garażowa

Nie chcesz odśnieżać swojego samochodu, czy nadmiernie myć samochodu? – z rozwiązaniem przychodzi wiata garażowa. Wiata wykonana jest w pełni z naturalnego drewna – lakierowana na kolor, który wybierzesz. Jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne...

Więcej >

Plac zabaw premium

Duży i fukcjonalny plac zabaw dla Twoich dzieci. Możliwość „customizowania” wszystkich elementów bawialnych. Jest to plac zabaw do kreatywnej zabawy, który odpowiednio rozwija poczucie estetyki u Twoich pociech. Realizacje cała Polska.

Więcej >

Antresola Wrocław

Na zamówienia klienta, wykonaliśmy sporą i funkcjonalną antresolę z drewna naturalnego. Dzięki takim zabiegom Twoje mieszkanie w kamienicy może zyskać dodatkowych m2.

Więcej >

Przystanek Pasibus

Dawno temu, wspólnie z właścicielami stworzyliśmy projekt pierwszego lokalu stacjonarnego marki Pasibus. Wykonanie oczywiście również nasze.

Więcej >

Domek ogrodowy

Domek Ogrodowy. Wykonany z desek świerkowych. Podzielony na dwie strefy, gospodarczą i rekreacyjną. Na podstawie wskazówek klienta najpierw stworzyliśmy projekt a później wybudowaliśmy tą nietypową konstrukcję.

Więcej >

Balkon pokryty deskami kompozytowymi

Balkon przy apartamencie w nowym budownictwie. Podest wykonany z desek kompozytowych, w kolorzer grafitowym.

Więcej >

Taras na balkonie Bangkirai

Adaptacja małego balkonu przy nowym apartamencie. Deski z egzotycznego drewna Bangkirai, pokryte olejem naturalnym.

Więcej >

Taras i Pergola

Taras z modrzewia syberyjskiego wybudowany pod pergolą z drewna świerkowego. Pergola gotowa na montaż markizy rzymskiej.

Więcej >

Taras Ołtaszyn

Taras przy domku w stylu angielskim. Materiał modrzew syberyjski, kolor naturalny.

Więcej >

Taras Wojszyce

Obramówka Tarasu z betonowych płyt, wykonana z desek modrzewia syberyjskiego.

Więcej >

Taras Brochów

Stary rozpadający się taras, po kompletnej renowacji. Nowe deski z modrzewia syberyjskiego, olejowane na kolor Jasny Dąb.

Więcej >

Leżaki

Na zlecenie klienta wykonaliśmy na prawdę wygodne leżaki, na których w przerwach podczas pracy będą odpoczywali pracownicy korporacji.

Więcej >

Stoliki „Plastry Miodu”

Wysokie stoliki ze sklejki liściastej z blatami w kształcie sześciokąta. Nawiązują do plastrów miodu, dzięki czemu świetnie wpasowują się w „słodki” klimat cukierni.

Więcej >

Taras na Maślicach

Taras wykonany z modrzewia syberyjskiego. Deski pokryte olejem w kolorze miodowym.

Więcej >

Ogródek gastronomiczny przy piekarni

Ławy i donice, pomalowane nietransparentną farbą w kolorach nawiązujących do barw logo.

Więcej >

Taras przy hotelu Brajt

Taras i ława wykonane są z desek modrzewia europejskiego, zabezpieczonych szarym olejem. Podesty, o nieregularnych, geometrycznych kształtach kontrastują z tradycyjną bryłą budynku.

Więcej >