Domek na Drzewie Wrocław

2023

Szukają Państwo kogoś, kto stworzy dla Was domek na drzewie w okolicach Wrocławia? W naszej ofercie znajduje się usługa zaprojektowania i wykonania domku na drzewie. Łączymy rzemiosło z wyobraźnią, by zmieniać marzenia w rzeczywistość.

Spełnij marzenie dzieci o domku na drzewie

Jakby to było podarować dzieciom domek na drzewie? Można wyobrazić sobie ich radość i podekscytowanie, gdy zobaczą gotowy domek na drzewie, w którym będą mogły stworzyć własny, mały świat. Poza dostarczaniem niekończącej się zabawy, takie miejsce daje im poczucie odpowiedzialności i własności. Daje okazję do nauki samodzielności, podczas gdy dla rodziców lub dziadków stanowi doskonałą możliwość spędzenia czasu z najmłodszymi na łonie natury. Jeśli myślą Państwo o tym, by postawić trwały domek na drzewie, projekt można zlecić właśnie nam. Stworzymy wytrzymałą, bezpieczną konstrukcję, która wpisze się w otoczenie posiadłości. Zachęcamy do zamówienia u nas domku na drzewie dla dzieci, a my zajmiemy się nim kompleksowo: od projektu, przez wykonanie, wykończenie i zabezpieczenie trwałości.

Domek na drzewie Wrocław – wyjątkowy lokal na wynajem

Nasze projekty są przeznaczone nie tylko dla najmłodszych. W ostatnim czasie modne są nietypowe lokale noclegowe, gdzie bliskość natury i oryginalność idą w parze. Dlatego oferujemy też projekt domku na drzewie, który można przekształcić w wyjątkowy lokal na wynajem. Stworzymy gotowy domek o odpowiedniej powierzchni, który przyciągnie uwagę i wzbudzi zainteresowanie potencjalnych najemców.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie i profesjonalizm to nasze główne atuty. Wszystkie projekty dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klientów. Tworząc domki, bierzemy pod uwagę stan drzewa i jego otoczenie. Oferujemy domki na drzewo z solidną podkonstrukcją, zapewniającą stabilność i bezpieczeństwo. Wysokiej jakości materiały, takie jak wyselekcjonowane deski elewacyjne, czy gont z drewna, gwarantują, że nasze domki wyróżniają się na tle konkurencji. Projektujemy i budujemy z pasją, dlatego każda realizacja jest dla nas wyjątkowa. Wkomponowujemy konstrukcje w przestrzeń ogrodu, oferując różnorodne rozwiązania, od takich w stylu z kresówek, aż po klasyczne.

W naszej ofercie znajdziesz również:

Marzenia są po to, aby je spełniać. Z nami każdy domek na drzewie stanie się czymś więcej niż tylko konstrukcją – będzie początkiem nowej, fascynującej przygody. Zachęcamy do kontaktu!

Zbudujmy coś pięknego

Stwórzmy coś dla Ciebie

Projekt
Doświadczenie
Perfekcyjne wykonanie

Kochamy drewno i nie boimy się z nim pracować.

Logo w Wdrewnie.com
Warsztat

ul. Rzemieślnicza 5

51-188 Psary

504 336 570

Email:

kontakt@wdrewnie.com

Zamów wycenę

Kontakt

Zaufaj doświadczeniu. Buduj z nami piękne rzeczy. Z drewna.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami