Łóżko piętrowe na Antresoli Wrocław

2022

Na specjalne życzenie naszego klienta, powstało wyjątkowe drewniane łóżko piętrowe na antresoli. Takie rozwiązanie w pokoju dziecięcym zdecydowanie zwiększyło ilość dostępnej przestrzeni, czyniąc pokój bardziej funkcjonalnym i przestronnym. Łóżka piętrowe dla dzieci wykonane są z drewna i wykończone w naturalnym, ciepłym kolorze, który pasuje do ogólnego wystroju pomieszczenia. Na antresolę prowadzi drabinka gimnastyczna, która oprócz swojej głównej, komunikacyjnej funkcji, spełnia także rolę atrakcji sportowej dla dzieci.

Piętrowe łóżko – nowoczesne i stylowe

Nasz projekt łóżko piętrowe na antresoli to innowacyjne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym stylem. To przemyślane połączenie tworzące przestrzeń idealną dla dzieci. Tego rodzaju łóżka to nie tylko wygodne miejsce do spania, ale również fantastyczna przestrzeń do zabawy, nauki i relaksu.

Tworząc łóżko piętrowe na antresoli, kładliśmy szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Antresola oraz łóżko są solidnie skonstruowane, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas codziennego korzystania. Zadbaliśmy także o wygodę – wchodzenie i schodzenie po drabince uprzyjemnia delikatne wykończenie stopni.

Przy wyborze łóżka piętrowego dla dzieci na antresoli, zapewniamy szeroki wybór kolorów i wykończeń drewna, dzięki czemu można dopasować je do ogólnej koncepcji wystroju wnętrza. Więcej informacji na temat naszych realizacji znaleźć można w zakładce pergole Wrocław.

Zbudujmy coś pięknego

Stwórzmy coś dla Ciebie

Projekt
Doświadczenie
Perfekcyjne wykonanie

Kochamy drewno i nie boimy się z nim pracować.

Logo w Wdrewnie.com
Warsztat

ul. Rzemieślnicza 5

51-188 Psary

504 336 570

Email:

kontakt@wdrewnie.com

Zamów wycenę

Kontakt

Zaufaj doświadczeniu. Buduj z nami piękne rzeczy. Z drewna.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami