Nowoczesna Pergola- zadaszenie ganku

2022

Nowoczesna pergola stanowi niezwykłe rozwiązanie, które pozwala na efektywne zadaszenie ganku za pomocą solidnej konstrukcji ze świerkowych belek klasy BSH. Tego typu osłona, dzięki zastosowaniu drewna z gwarancją trwałości zapewnia powtarzalną estetykę i niezawodność konstrukcji. Wszystkie elementy są precyzyjnie łączone przy wykorzystaniu wykonanych specjalne na zamówienie metalowych łączników, co dodatkowo wzmacnia konstrukcję i gwarantuje jej długowieczność. 

Nowoczesna pergola – estetyka i funkcjonalność

Wzornictwo naszych pergoli jest inspirowane najnowszymi trendami. Pergole nowoczesne są nie tylko praktycznym rozwiązaniem, lecz także efektownym elementem dekoracyjnym, który dodaje charakteru i wyjątkowego wyglądu. Doskonale sprawdzą się jako zadaszenie ganku lub tarasu, tworząc komfortową strefę do wypoczynku na świeżym powietrzu, chroniącą przed słońcem lub deszczem. Sprawdź naszą ofertę w zakładce pergole Wrocław

W Drewnie – niezrównana jakość i styl

Daszki nad ganek w formie pergoli wyróżniają się zarówno jakością, jak i stylowym wyglądem. Stosujemy tylko najlepsze drewno świerkowe klasy BSH, które gwarantuje trwałość i niepowtarzalną estetykę. Metalowe łączniki zapewniają dodatkową wytrzymałość i trwałość całej konstrukcji. Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje, postaw na solidne i trwałe konstrukcje z drewna.

Zbudujmy coś pięknego

Stwórzmy coś dla Ciebie

Projekt
Doświadczenie
Perfekcyjne wykonanie

Kochamy drewno i nie boimy się z nim pracować.

Logo w Wdrewnie.com
Warsztat

ul. Rzemieślnicza 5

51-188 Psary

504 336 570

Email:

kontakt@wdrewnie.com

Zamów wycenę

Kontakt

Zaufaj doświadczeniu. Buduj z nami piękne rzeczy. Z drewna.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami