Pergola Nowoczesna Drewno-Metal

2022

Pergola drewno-metal to jedna z naszych ciekawszych realizacji. Dostaliśmy zadanie połączenia dwóch budynków ogromną pergolą drewnianą. Aby zapewnić naszej konstrukcji lekkość i solidność połączyliśmy ze sobą tradycyjne techniki ciesielskie i wykonane na zlecenie łączniki metalowe. Każde z żeber zostało zespolone z kolejnym przy pomocy czterech elementów metalowych. Dodatkowo każdy wiązar został wzmocniony krzyżowo przy pomocy stężeń naszego projektu. Dzięki zastosowaniu prób rzymskich całość jest solidnie spięta i wygląda zjawiskowo.

Pergola nowoczesna drewno-metal – perfekcyjne połączenie naturalności i nowoczesności

Realizacja projektu pasaż drewniany stanowiła dla naszej firmy wielkie wyzwanie, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Zadaniem tej konstrukcji było stworzenie praktycznego i równocześnie estetycznego rozwiązania łączącego dwie budowle. Pergola nowoczesna drewno-metal to innowacyjne rozwiązanie oparte na kompozycji naturalnych materiałów.

Realizacja konstrukcji drewnianych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której oprócz nowoczesnych pergoli drewno-metal znajdują się także konstrukcje drewniane, takie jak domki na drzewie, antresole i wiele innych. Więcej informacji na temat oferowanych usług można znaleźć na stronie pergole Wrocław. Z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji Twoich marzeń o pięknej przestrzeni wokół domu lub budynku.

Zbudujmy coś pięknego

Stwórzmy coś dla Ciebie

Projekt
Doświadczenie
Perfekcyjne wykonanie

Kochamy drewno i nie boimy się z nim pracować.

Logo w Wdrewnie.com
Warsztat

ul. Rzemieślnicza 5

51-188 Psary

504 336 570

Email:

kontakt@wdrewnie.com

Zamów wycenę

Kontakt

Zaufaj doświadczeniu. Buduj z nami piękne rzeczy. Z drewna.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami