Plac Zabaw w Parku Tysiąclecia

2022

Wyjątkowy, drewniany plac zabaw, inspirowany średniowieczną architekturą wznosi się teraz w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu. Ten imponujący projekt został wykonany na zlecenie generalnego wykonawcy, a naszym zadaniem było stworzenie trwałej i estetycznej konstrukcji z masywnych belek modrzewiowych.

Plac Zabaw w Parku Tysiąclecia

Plac zabaw dla dzieci w Parku Tysiąclecia ma jednoznaczny związek z historyczną Warownią. W celu stworzenia konstrukcji dopasowaliśmy setki masywnych belek do istniejącej już struktury z metalu. Każdy element drewniany jest unikalny – skierowany pod specyficznym kątem w obu osiach, co zwiększa dynamikę całego projektu.

Łącząc drewno z metalem, udało nam się stworzyć solidny plac zabaw w parku, który jest efektowny i bezpieczny dla najmłodszych użytkowników. Korzystaliśmy z różnych technik, aby osiągnąć ten wyjątkowy efekt i zapewnić długotrwałość całej budowli.

Plac zabaw dla dzieci z belek modrzewiowych

Szwedzka modrzewina, użyta do budowy placu zabaw we wrocławskim parku jest znana ze swojej wyjątkowej wytrzymałości i trwałości. Dzięki procesowi impregnacji, który zwiększa odporność drewna na szkodniki i warunki atmosferyczne, stworzyliśmy konstrukcję, która zachowa piękno przez lata.

W Drewnie zajmuje się tworzeniem konstrukcji drewnianych, które są trwałe i bezpieczne. Wykonanie projektu Placu Zabaw w Parku Tysiąclecia było cennym doświadczeniem pośród innych realizacji. Więcej na temat pozostałych projektów znajdziesz na stronie pergole Wrocław.

Zbudujmy coś pięknego

Stwórzmy coś dla Ciebie

Projekt
Doświadczenie
Perfekcyjne wykonanie

Kochamy drewno i nie boimy się z nim pracować.

Logo w Wdrewnie.com
Warsztat

ul. Rzemieślnicza 5

51-188 Psary

504 336 570

Email:

kontakt@wdrewnie.com

Zamów wycenę

Kontakt

Zaufaj doświadczeniu. Buduj z nami piękne rzeczy. Z drewna.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami